Raadsleden

Home > Raad en College > Raadsleden

Raadsleden

De gemeenteraad van De Wolden bestaat uit 7 fracties (Gemeentebelangen, VVD, CDA, PvdA, Gl, D66 en CU) en 19 raadsleden. Hierna ziet u per fractie de raadsleden met foto's alsook hun nevenfuncties voor zover van toepassing.

Gemeentebelangen

Gemeentebelangen
Haanstra
P. (Petra) Haanstra
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0522-482532
E-mailadresp.haanstra@dewolden.nl
Nevenfuncties

Voorzitter bestuur Buddingehof (onbezoldigd)

Interim manager onderwijs (bezoldigd)

Openbare betrekkingen:
Invalkracht basisonderwijs

Brouwer
R.A.J. (Ronald) Brouwer
FunctieVice-voorzitter van de raad
Telefoonnummer0522-852709
E-mailadresr.brouwer@dewolden.nl
Nevenfuncties

Eigenaar Brouwer+ Bewindvoering B.V. (bezoldigd)

Bestuurslid “De Wiek op Wiel’n” (onbezoldigd)

Teamleider VV Wacker 1 (onbezoldigd)

Vrielink-Linthorst
B. (Betty) Vrielink-Linthorst
Telefoonnummer0528-373975
E-mailadresb.vrielink-linthorst@dewolden.nl
Nevenfuncties

Geen

Openbare betrekkingen:
Leerkracht basisonderwijs Stichting Wolderwijs

Groot
P. (Pieter) Groot
Telefoonnummer0522-482413
E-mailadresp.groot@dewolden.nl
Nevenfuncties

Lid Algemeen Bestuur van de Stichting Dorpshuis Buddingehof (onbezoldigd)

Leffers-Heeling
G.C. (Gea) Leffers-Heeling
Telefoonnummer0522-472932
E-mailadresg.leffers-heeling@dewolden.nl
Nevenfuncties

Contactpersoon Mantelzorg Ruinen/Ansen/Echten (onbezoldigd)

Coördinator Rode Kruis De Wolden (onbezoldigd)

Openbare betrekkingen:
Wijkverpleegkundige bij ZZWD locatie Ruinen

Benning
H.S. (Harold) Benning
E-mailadresh.benning@dewolden.nl
Nevenfuncties

Medewerker technische dienst vakantiepark Westerbergen (bezoldigd)

Gol
G. (Gerbrand) Gol
Telefoonnummer0522-482440
E-mailadresg.gol@dewolden.nl
Nevenfuncties

Geen

Jansen
B. (Riny) Jansen
Telefoonnummer0528-373301
E-mailadresr.jansen@dewolden.nl
Nevenfuncties

Wigchers Financiële Diensten (bezoldigd)

Scheidsrechter KNVB (bezoldigd)

van Goor-van der Veen
J.W. (Ina) van Goor-van der Veen
FunctieBeëdigd steunfractielid
Telefoonnummer06-12119387
E-mailadresi.van.goor@dewolden.nl
Nevenfuncties

Eigenaar van Service for farmers (bezoldigd)

Werknemer bij Instal Agro BV te Beilen (bezoldigd)

Volkspartij voor Vrijheid en Democratie

Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Hulst
M.S.J. (Marcel) Hulst
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0528-391742
E-mailadresm.hulst@dewolden.nl
Nevenfuncties

Secretaris jeugdvoetbal Zuidwolde (JVZ) (onbezoldigd)

Openbare betrekkingen:
Ambtenaar Ministerie van Justitie en Veiligheid
 

Scheper-Beijering
H.G. (Henny) Scheper-Beijering
Telefoonnummer0528-37392
E-mailadresh.scheper-beijering@dewolden.nl
Nevenfuncties

Bestuurslid Stichting Dorpshuis 't Markehuus te Veeningen (onbezoldigd)

Administratief medewerker stichting Limor (bezoldigd)

Smit
R. (Ruud) Smit
Telefoonnummer0522-471644
E-mailadresr.smit@dewolden.nl
Nevenfuncties

Zelfstandig interim adviseur bij verschillende gemeenten (momenteel bij de gemeente Delfzijl) (bezoldigd)

Openbare betrekkingen:
Zelfstandig interim adviseur bij verschillende gemeenten (momenteel bij de gemeente Delfzijl)

Pont
O. (Oscar) Pont
Telefoonnummer06-44358316
E-mailadreso.pont@dewolden.nl
Nevenfuncties

Docent Hogeschool TIO (Bezoldigd)

Lid medezeggenschapsraad OBS De Klimtoren Drogteropslagen (onbezoldigd)

Christen Democratisch Appèl

Christen Democratisch Appèl
Brouwer-Dekker
C.F.M. (Karin) Brouwer-Dekker
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0528-851561
E-mailadresk.brouwer@dewolden.nl
Nevenfuncties

Ondersteuner/fractiemedewerker CDA Statenfractie Drenthe (bezoldigd)

Keizer
J. (Jeene) Keizer
Telefoonnummer0522-482391
E-mailadresj.keizer@dewolden.nl
Nevenfuncties

Geen

de Wit
T.J. (Tjalling) de Wit
Telefoonnummer0522-470150
E-mailadrest.dewit@dewolden.nl
Nevenfuncties

Eigenaar (deeltijd) eenmanszaak Mogem (bezoldigd)

Bestuurder energiecoöperatie in oprichting postcoderoos Ruinen

Voorzitter beamerteam Ger Kerk Ruinerwold Koekange

Verkeersouder CBS De Arendsvleugel in Ruinerwold

Partij van de Arbeid

Partij van de Arbeid
Turksma
M.P. (Mark) Turksma
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0522-481784
E-mailadresm.turksma@dewolden.nl
Nevenfuncties

Lid Gewestelijk Bestuur PvdA Drenthe (onbezoldigd)

Voorzitter Stichting Taal-Tol (onbezoldigd)

Openbare betrekkingen:
Lid Gewestelijk Bestuur PvdA Drenthe

Venema
E.M. (Erwin) Venema
FunctieBeëdigd steunfractielid
Telefoonnummer06-41047811
E-mailadrese.venema@dewolden.nl
Nevenfuncties

Openbare betrekkingen:
Juridisch adviseur gemeente Assen

GroenLinks

GroenLinks
Berghuis-Wiersema
I.H. (Imke) Berghuis-Wiersema
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0528-372671
E-mailadresi.berghuis@dewolden.nl
Nevenfuncties

Juridische begeleiding asiel, Vluchtelingenwerk AZC Hoogeveen (onbezoldigd)

Lid Stichting Omwana Uganda (onbezoldigd)

Begeleiding ‘babbelen bij een bakkie’ bibliotheek Zuidwolde (onbezoldigd)

Blanksma
K.N. (Klaas) Blanksma
FunctieBeëdigd steunfractielid
Telefoonnummer0523-658563
E-mailadresk.blanksma@dewolden.nl
Nevenfuncties

Openbare betrekkingen:
Bestuur Reestdal Energie (onbezoldigd)

D66

D66
Haar
A. (Albert) Haar
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0528-372025
E-mailadresa.haar@dewolden.nl
Nevenfuncties

Bestuurslid Stichting Beeldlijn (onbezoldigd)

Openbare betrekkingen:
Stichting Beeldlijn

Christenunie

Christenunie
Wiechers
J.H. (Jaap) Wiechers
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0528-242222
E-mailadresj.wiechers@dewolden.nl
Nevenfuncties

Geen

Idsinga
T. (Tjerk) Idsinga
FunctieBeëdigd steunfractielid
Telefoonnummer0528-371838
E-mailadrest.idsinga@dewolden.nl