Raadsleden

Home > Raad en College > Raadsleden

Raadsleden

De gemeenteraad van De Wolden bestaat uit 7 fracties (Gemeentebelangen, VVD, CDA, PvdA, Gl, D66 en CU) en 19 raadsleden. Hierna ziet u per fractie de raadsleden met foto's alsook hun nevenfuncties voor zover van toepassing.

Gemeentebelangen

Gemeentebelangen
Haanstra
P. (Petra) Haanstra
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0522-482532
E-mailadresp.haanstra@dewolden.nl
Nevenfuncties

Voorzitter bestuur Buddingehof (onbezoldigd)

Interim manager onderwijs (bezoldigd)

Lid adviesraad sociaal domein (wordt beëindigd) (bezoldigd)

Voorzitter clientraad WMO (wordt beëindigd) (bezoldigd)

Openbare betrekkingen:
Invalkracht basisonderwijs

Brouwer
R.A.J. (Ronald) Brouwer
FunctieVice-voorzitter van de raad
Telefoonnummer0522-852709
E-mailadresr.brouwer@dewolden.nl
Nevenfuncties

Eigenaar Brouwer+ Bewindvoering B.V. (bezoldigd)

Bestuurslid “De Wiek op Wiel’n” (onbezoldigd)

Teamleider VV Wacker 1 (onbezoldigd)

Vrielink-Linthorst
B. (Betty) Vrielink-Linthorst
Telefoonnummer0528-373975
E-mailadresb.vrielink-linthorst@dewolden.nl
Nevenfuncties

Geen

Openbare betrekkingen:
Leerkracht basisonderwijs Stichting Wolderwijs

Groot
P. (Pieter) Groot
Telefoonnummer0522-482413
E-mailadresp.groot@dewolden.nl
Nevenfuncties

Lid Algemeen Bestuur van de Stichting Dorpshuis Buddingehof (onbezoldigd)

Leffers-Heeling
G.C. (Gea) Leffers-Heeling
Telefoonnummer0522-472932
E-mailadresg.leffers-heeling@dewolden.nl
Nevenfuncties

Contactpersoon Mantelzorg Ruinen/Ansen/Echten (onbezoldigd)

Coördinator Rode Kruis De Wolden (onbezoldigd)

Openbare betrekkingen:
Wijkverpleegkundige bij ZZWD locatie Ruinen

Benning
H.S. (Harold) Benning
E-mailadresh.benning@dewolden.nl
Nevenfuncties

Medewerker technische dienst vakantiepark Westerbergen (bezoldigd)

Gol
G. (Gerbrand) Gol
Telefoonnummer0522-482440
E-mailadresg.gol@dewolden.nl
Nevenfuncties

Geen

Jansen
B. (Riny) Jansen
Telefoonnummer0528-373301
E-mailadresr.jansen@dewolden.nl
Nevenfuncties

Wigchers Financiële Diensten (bezoldigd)

Scheidsrechter KNVB (bezoldigd)

Volkspartij voor Vrijheid en Democratie

Volkspartij voor Vrijheid en Democratie
Hulst
M.S.J. (Marcel) Hulst
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0528-391742
E-mailadresm.hulst@dewolden.nl
Nevenfuncties

Secretaris jeugdvoetbal Zuidwolde (JVZ) (onbezoldigd)

Openbare betrekkingen:
Ambtenaar Ministerie van Justitie en Veiligheid
 

Scheper-Beijering
H.G. (Henny) Scheper-Beijering
Telefoonnummer0528-37392
E-mailadresh.scheper-beijering@dewolden.nl
Nevenfuncties

Bestuurslid Stichting Dorpshuis 't Markehuus te Veeningen (onbezoldigd)

Administratief medewerker stichting Limor (bezoldigd)

Smit
R. (Ruud) Smit
Telefoonnummer0522-471644
E-mailadresr.smit@dewolden.nl
Nevenfuncties

Zelfstandig interim adviseur bij verschillende gemeenten (momenteel bij de gemeente Delfzijl) (bezoldigd)

Openbare betrekkingen:
Zelfstandig interim adviseur bij verschillende gemeenten (momenteel bij de gemeente Delfzijl)

Pont
O. (Oscar) Pont
Telefoonnummer06-44358316
E-mailadreso.pont@dewolden.nl
Nevenfuncties

Docent Hogeschool TIO (Bezoldigd)

Lid medezeggenschapsraad OBS De Klimtoren Drogteropslagen (onbezoldigd)

Christen Democratisch Appèl

Christen Democratisch Appèl
Brouwer-Dekker
C.F.M. (Karin) Brouwer-Dekker
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0528-851561
E-mailadresk.brouwer@dewolden.nl
Nevenfuncties

Ondersteuner/fractiemedewerker CDA Statenfractie Drenthe (bezoldigd)

Vedder-Monaster
E.C. (Eline) Vedder-Monaster
Telefoonnummer06-28487660
E-mailadrese.vedder@dewolden.nl
Nevenfuncties

Voorzitter LTO Zuidwest-Drenthe (bezoldigd)

Ledenraad Friesland Campina (bezoldigd)

Lid Landbouwcommissie CDA (onbezoldigd)

Keizer
J. (Jeene) Keizer
Telefoonnummer0522-482391
E-mailadresj.keizer@dewolden.nl
Nevenfuncties

Geen

de Wit
T.J. (Tjalling) de Wit
FunctieBeëdigd steunfractielid
Telefoonnummer0522-470150
E-mailadrest.dewit@dewolden.nl

Partij van de Arbeid

Partij van de Arbeid
Turksma
M.P. (Mark) Turksma
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0522-481784
E-mailadresm.turksma@dewolden.nl
Nevenfuncties

Lid Gewestelijk Bestuur PvdA Drenthe (onbezoldigd)

Voorzitter Stichting Taal-Tol (onbezoldigd)

Openbare betrekkingen:
Lid Gewestelijk Bestuur PvdA Drenthe

Venema
E.M. (Erwin) Venema
FunctieBeëdigd steunfractielid
Telefoonnummer06-41047811
E-mailadrese.venema@dewolden.nl

GroenLinks

GroenLinks
Berghuis-Wiersema
I.H. (Imke) Berghuis-Wiersema
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0528-372671
E-mailadresi.berghuis@dewolden.nl
Nevenfuncties

Juridische begeleiding asiel, Vluchtelingenwerk AZC Hoogeveen (onbezoldigd)

Presentator Smaakmakers omroep Dno/Streekradio (onbezoldigd, wordt afgerond)

Bestuur PBO radio Dno/Streekradio (onbezoldigd, wordt afgerond)

Lid Stichting Omwana Uganda (onbezoldigd)

Begeleiding ‘babbelen bij een bakkie’ bibliotheek Zuidwolde (onbezoldigd)

Blanksma
K.N. (Klaas) Blanksma
FunctieBeëdigd steunfractielid
Telefoonnummer0523-658563
E-mailadresk.blanksma@dewolden.nl

D66

D66
Haar
A. (Albert) Haar
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0528-372025
E-mailadresa.haar@dewolden.nl
Nevenfuncties

Bestuurslid Stichting Beeldlijn (onbezoldigd)

Openbare betrekkingen:
Stichting Beeldlijn

Lotterman
H. (Harm) Lotterman
FunctieBeëdigd steunfractielid
Telefoonnummer06-52403756
E-mailadresh.lotterman@dewolden.nl

Christenunie

Christenunie
Wiechers
J.H. (Jaap) Wiechers
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0528-242222
E-mailadresj.wiechers@dewolden.nl
Nevenfuncties

Geen

Idsinga
T. (Tjerk) Idsinga
FunctieBeëdigd steunfractielid
Telefoonnummer0528-371838
E-mailadrest.idsinga@dewolden.nl

Contact

E-mail: gemeente@dewolden.nl

Bel ons op:

14 0528
(zonder kengetal)

Postadres

Postbus 20, 7920 AA Zuidwolde

Bezoekadres

Raadhuisstraat 2
7921 GD Zuidwolde

Openingstijden

Contactinformatie