Sportfunctionarissen

Het team sportfunctionarissen zet sport en bewegen in voor een sportief De Wolden. Zij hebben als doel om de kwaliteit en de mogelijkheden van het sport- en beweegaanbod te vergroten. Dit doen zij aan de hand van thema's als gezonde scholen, vitale verenigingen, sportstimulering, kwetsbare doelgroepen en versterken van samenwerking partners buurt, onderwijs en sport. 

Contactpersonen

Algemeen
Tel.: 14 0528
E-mail: sport@dewolden.nl

Pascal Schrik
E-mail: p.schrik@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: beleidsmedewerker Sport

Gertjan Dieters
E-mail: g.dieters@dewoldenhoogeveen.nl  
Functie: teamleider beheer sportaccommodaties en keuring sportaccommodaties

Marjolijn Kracht
E-mail: m.kracht@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: regisseur openbare ruimte Sport

Ina Zwiers
E-mail: verhuursportaccommodaties@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: verhuur sportaccommodaties

Sportfunctionarissen

Gerdo van Dalen

Tel.: 06-52580764
E-mail: gerdo.van.dalen@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: Seniorensport en vakleerkracht bewegingsonderwijs CBS De Heidevlinder, De Prins Johan Frisoschool, OBS De Klimtoren en CBS De Arendsvleugel. Jeugdfonds Sport en Cultuur: Ruinen, Ansen en Echten

Suzanne Nijmeijer

Tel.: 06-31655470
E-mail: s.nijmeijer@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: Vakleerkracht bewegingsonderwijs OBS De Bosrand

Harold Wassink

Tel.: 06-51118733
E-mail: h.wassink@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: Teamleider sportfunctionarissen 

Wilco Stevens

Tel: 06-18527591
E-mail: w.stevens@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: Vakleerkracht bewegingsonderwijs op IKC Het Groene Hart

Anique Hoorn

Tel.: 06-18527409
E-mail: a.hoorn@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: zet zich in voor het gebied ten noorden van A28. Vakleerkracht bewegingsonderwijs op OBS Het Veldboeket en OBS De Dissel

Astrid Niezing

Tel.: 06-28883078
E-mail: a.niezing@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: Zet zich in voor het gebied ten zuiden van de A28 (Zuidwolde, De Wijk, Alteveer, Kerkenveld, Linde, Drogteropslagen, Veeningen en Fort).

Contact met de gemeente

Maak online een afspraak voordat u langskomt op het gemeentehuis. Of bel met de gemeente.

Vandaag bereikbaar van 08:30 tot 16:30 uur

Openingstijden

Vandaag geopend van 08:30 tot 13:30 uur Morgen van 08:30 tot 16:00 uur Morgenavond van 18:00 tot 20:00 uur

Bezoekadres

Raadhuisstraat 2

7921 GD Zuidwolde

Postadres

Postbus 20

7920 AA Zuidwolde

gemeente@dewolden.nl

Verstuur een veilig bericht